Ege’mizin Verimli Topraklarından
Türk Çiftçilerimizin Emeği ile

Güzel Köyden’e hoşgeldiniz. İyi alışverişler dileriz.

Ürünleri Gör

Güzel Köylerimizinden Gelen
Yerli ve Milli Ceviz

Cevizlerimiz

Ege’nin Eşsiz Ormanlarından
Güzel Köyden Çiçek ve Çam Balı

Ballarımız

“Kendine, ailene ve çevrene,
#bigüzellik yap!”

Güzel Köylerimiz ve Bahçelerimiz

Ziyaret et

Manisa'nın verimli topraklarında yetişen ceviz ağaçlarımızın, profesyonel tarım teknikleri kullanılarak özenle hasatı toplanır.
Tazeliğini maksimumda tutmak amacıyla hasattan hemen sonra firmamıza ait olan fabrikamızda cevizlerimizin kurutma işlemi yapılır ve el değmeden paketlenir.

Doğal, Leziz ve %100 Yerli

Doğal, Taze ve %100 Yerli

Manisa’nın verimli topraklarını göz alıcı güzelliğiyle süsleyen badem ağaçlarımızın, profesyonel tarım teknikleri kullanılarak özenle hasatı toplanır.
Tazeliğini maksimumda tutmak amacıyla hasattan hemen sonra bademlerimizin kurutma işlemi yapılır ve el değmeden paketlenir.

Ege Bölgesi’ni dolaşarak zengin florasından elde ettikleriyle eşsiz tadını yaratan arılarımız, doğanın saflığını damağınızda buluşturmak için gece gündüz çalıştı.
Koruyucu, katkı maddesi, şeker veya mısır şurubu içermeyen Güzel Köyden balları, şekerini kendi doğal yapısından alır.

Katkısız ve Leziz

Naturel Sızma ve %100 Yerli

Bahçelerimizde rüzgar ve yağmurla olgunlaşan zeytinlerimiz, hasat zamanı geldiğinde dallarından itinayla toplanarak hızlıca soğuk sıkım işlemine alınır. Yüksek kalite naturel sızma zeytinyağlarımız son aşamada şişelenerek tat ve aroması maksimum seviyede korunur.
Manisa’ın dört bir yanına yayılmış ceviz ve badem bahçelerimize adeta bir renk şöleni yaşatan lavantalarımız, hasat dönemi geldiğinde özenle toplanarak hızlıca distilasyon işlemine alınır.

Ayrıştırma işlemi sonrası yağ ve su kullanıma hazır hale gelirken, çiçek kısımları kurutularak ayrıca paketlenir.

%100 Yerli, Doğal ve Saf

ENTELKÖY; Özgürce Gezen Mutlu Tavuklar
Entelköy serbest gezen tavuk yumurtası ile sofralarınıza lezzet ve sağlığı aynı anda sunuyoruz. Bunu yapabilmek için tavuk sağlığından, yumurta kalitesine kadar her aşamayı takip ederek bir bebeğe gösterilen hassasiyetle tavuklarımızla ilgileniyoruz.
Güneş gören ve özgürce dolaşabilen tavukların yumurtası besleyici değeri en yüksek tavuk yumurtasıdır. Özellikle, protein değeri, vitamin A ve B bakımından zengindir.