Ara

Ara

GİZLİLİK POLİTİKASI

Genel
Bundan böyle “Güzel Köyden” olarak anılacak olan Agri Trade Gayrimenkul Tarım Emlak San. ve Tic. A.Ş. web sitesini ziyaret eden kişilerin gizliliğini korumayı ilke haline getirmiştir. Bu nedenle, işbu gizlilik beyanı (“Gizlilik Beyanı”), Güzel Köyden tarafından, internet sitemizi kullanmakta olan kullanıcılara ilişkin ne tür bilgilerin alındığını, bunların nasıl kullanıldığını ve korunduğunu açıklamaktadır. Ayrıca işbu Gizlilik Politikası çerçevesinde bu bilgilerin doğruluğunun kullanıcılar tarafından nasıl denetlenebileceği ve talep halinde Güzel Köyden’e başvurularak söz konusu bilgilerin imhası ya da düzeltilmesine ilişkin başvuru yolları belirtilmektedir. Bahsi geçen bilgilerin, mevcut ve geçerli olan veri koruma düzenlemelerine uygun olarak işlenmesi ve kullanılması için gerekli olan her türlü işlem Güzel Köyden tarafından yerine getirilecektir.

İşbu Gizlilik Beyanı, Güzel Köyden’e ait www.guzelkoyden.com uzantılı internet sitesinden link verilmiş başka siteler (hyperlinked web siteleri) için geçerli değildir.

Kişisel Verilerin İşlenmesi
Güzel Köyden olarak veri mahremiyeti kurallarına hassasiyetle yaklaştığımızı belirtmek isteriz. Kişisel verileriniz hakkında detaylı bilgilendirme için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereği yayımlamış olduğu Aydınlatma Metni’ni (LİNK) inceleyebilirsiniz.

Kişisel verilerinizi şirketimize iletmeniz halinde Güzel Köyden, tarafınıza ait bu bilgileri mevzuata ve www.guzelkoyden.com uzantılı internet sitesinde yayımlanan Aydınlatma Metni’ne uygun şekilde işleneceğini taahhüt eder.

İşbu Gizlilik Politikası’na ilişkin olası değişiklikler bu sayfada yayımlanacaktır.

Bilgi Güvenliği
Güzel Köyden; size ait bilgileri, veri güvenliği kurallarına uygun şekilde saklamaktadır. Dolayısıyla söz konusu bilgilerin herhangi bir ihlale, suistimale ya da saldırıya karşı korunması için gerekli tüm idari ve teknik tedbirler alınmaktadır.

Bazı durumlarda kişisel bilgilerinizin mevzuata uygun şekilde paylaşılması gerekmesi halinde de bilgilerinizin güvenliği için gerekli önlemler alınacaktır. Güzel Köyden’in, gerekli hizmeti size ulaştırmak için bilgilerinize erişimi olan sözleşmesel ortakları, sözleşmesel yükümlülükleri çerçevesinde bu bilgileri gizli tutmak ve başka hiçbir amaçla kullanmamakla yükümlüdür.

Talep ve Sorularınız
Güzel Köyden; kişisel verileri, işlendikleri amaç için sınırlı şekilde muhafaza edecek ve amaçla sınırlılık ilkesi gereği bu süre sonunda periyodik şekilde imha edecektir. Ancak, elbette siz dilediğiniz zaman size ait bilgilerin silinmesini ya da 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11. Maddesi ve Güzel Köyden tarafından yayımlanan Aydınlatma Metni’nde (LİNK) detaylı şekilde açıklanan haklarınızı kullanmayı talep edebilirsiniz. Ayrıca; daha önce sunmuş olduğunuz kişisel verilerinizin işlenmesine dair muvafakatınızı dilediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Bunun için; ad-soyad, imza, T.C. kimlik numarası, yerleşim yeri veya işyeri adresi, varsa elektronik posta adresi, telefon veya faks numarası ile birlikte, kullanmak istediğiniz hakkınıza yönelik açıklamalarınızı içeren başvurunuzu, Güzel Köyden tarafından sunulan Başvuru Formu’nu (LİNK) doldurarak Ulu Cami Mah. 282/3 Sk. No:2/3A Akhisar Manisa adresine posta, info@guzelkoyden.com uzantılı e posta adresine şirketimizde kayıtlı e-mail adresinden elektronik posta yolu ile iletme imkanınız bulunmaktadır.

Başvuruyu müteakip Güzel Köyden, 30 günlük yasal süre içerisinde başvuruyu ücretsiz olarak sonuçlandıracaktır. Taleplerinizin yerine getirilmesi için ayrıca maliyet hesaplanmasını gerektirir hallerde Güzel Köyden’in 10 sayfanın üzerindeki yazılı cevaplarda her sayfa için 1 Türk Lirası, CD, flash bellek, gibi kayıt ortamlarında cevap verilmesi halinde söz konusu kayıt ortamının maliyeti tutarında ücreti tarafınızdan talep etme hakkı saklıdır.

Back to Top
Ürün Sepete Eklendi